Ruční svítilna Fenix E20
Fenix E20 je spolehlivá ruční svítilna na cesty i do domu

Praha, 29. září 2015 – Univerzální ruční svítilna Fenix E20 s výkonem 265 lumenů na dvě tužkové baterie splní vaše požadavky, ať už se vydáváte na cesty, za sportem nebo potřebujete spolehlivé světlo na chalupě či v domácnosti. V neposlední řadě nabízí také velmi příznivý poměr výkon / cena.

Druhá generace oblíbené svítilny na trh přichází nejen s vyšším výkonem, ale také zjednodušeným ovládáním. Pro zapnutí či vypnutí zmáčknete jediný vypínač umístěný na konci svítilny, při zapnuté svítilně můžete kdykoliv cyklicky měnit čtyři režimy výkonu pouhým namáčknutím tohoto tlačítka. V reflektoru svítilny se skrývá moderní LED Cree XP-E2 a při použití pouhých dvou tužkových baterií nabízí tato malá ruční svítilna velmi nadstandardní světelný výkon 265 lumenů s dosvitem až 210 metrů a maximální výdrž více než tří dnů svícení v nejnižším režimu.

Jak je u Fenixu pravidlem, svítilna E20 se vyznačuje precizním dílenským zpracováním za použití špičkových materiálů. Tělo svítilny je vyrobeno z letecké hliníkové slitiny, jejíž povrch prošel tvrdou anodizací a tím pádem je odolnější proti poškození. Výrobce garantuje dle standardu IPX8 její vodotěsnost až do dvoumetrové hloubky a nárazuvzdornost při pádech z jednoho metru. Při rozměru pouhých 15 centimetrů na délku a váze 90 gramů (bez baterií) jí s sebou můžete mít skutečně všude.

K jejímu napájení můžete použít levné a široce dostupné tužkové baterie, ať už alkalické, lithiové, či NiMH akumulátory. Nejdelší dobu výdrže poskytnou lithiové tužkové baterie Energizer L91 Ultimate Lithium. Díky elektronice s konstantní regulací proudu svítilna poskytuje stálý světelný výkon i při snižování napětí v bateriích.

Využití ruční svítilny Fenix E20 je bez nadsázky univerzální. Při zakoupení doplňkového držáku na kolo nebo cyklistickou přilbu jí během okamžiku proměníte ve výkonnou cyklosvítilnu. Díky svým parametrům jí ocení také všichni příznivci outdooru, vysokohorské turistiky, kempování, ale třeba také vodáci. Malou ruční svítilnu, jakou je Fenix E20, se také rozhodně vyplatí vozit celoročně v autě. Nikdy nevíte, kdy budete muset za tmy měnit kolo, nahlížet do motoru, hledat něco v kufru nebo na sebe budete chtít upozornit ostatní řidiče při nenadálém zastavení na komunikaci. Svítilnu užijete také při pracích v neosvětlené garáži či dílně a samozřejmě při veškerých pracích v domě, na chalupě a jejím okolí. Během dlouhých podzimních a zimních večerů se rozhodně hodí mít tohoto malého, ale výkonného a spolehlivého světelného pomocníka v kapse na procházkách nebo při venčení psa.

Všechny parametry svítilny Fenix E20 jsou změřeny v souladu s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.

Svítilna Fenix E20 je dostupná v internetovém obchodě www.kronium.cz i u dalších prodejců značky Fenix. Doporučená maloobchodní cena je příznivých 999 Kč včetně DPH.

Informace pro redakce

O společnosti ARIGA s.r.o.
Společnost ARIGA s.r.o. (www.ariga.cz) je výhradním distributorem značky Fenix pro český a slovenský trh. Poskytuje poradenství, prodej i servis pro všechny typy zájemců o vysoce výkonné svítilny a čelovky od běžných „hobby“ či „outdoor“ uživatelů, přes cestovatele, myslivce, lovce, až po profesionální složky jako bezpečnostní agentury, záchranáře, policii, hasiče a armádu. Aneb do každé ruky, za každý opasek, patří ta správná svítilna. Společnost působí v oboru LED osvětlení osm let. On-line prodej je k dispozici na www.kronium.cz.

O značce Fenix
LED svítilny značky Fenix si za své několikaleté působení na světovém trhu vybudovaly obrovský respekt. Základním zaměřením značky Fenix je produkce vysoce kvalitních LED svítilen a čelovek pro domácí, venkovní a profesionální použití.

Výrobky se vyznačují velmi pokročilým designem, kvalitním provedením a rozumnou cenovou politikou. Srdce každé svítilny tvoří spojení vysoce efektivní digitální elektroniky a špičkové výkonné LED od americké společnosti Cree. Díky pečlivě navrženému optickému systému, včetně čočky opatřené antireflexní úpravou, svítilny Fenix oplývají vynikajícím světelným výkonem. Regulátor konstantního proudu zaručuje stabilní jas svítilny, a tudíž na rozdíl od klasických žárovkových svítilen výstupní světelný výkon neklesá a baterky Fenix se nestmívají v čase. Řízení mikroprocesorem navíc umožňuje uživateli zvolit intenzitu jasu v širokém rozsahu.

Díky široké nabídce modelů se svítilny Fenix uplatňují v profesionální sféře v armádě, policii, vězeňské službě, jako lovecké svítilny, pro sportovce (světla na kolo), turisty a i pro běžné domácí použití.
Podrobnosti na www.svitilny-fenix.cz.

Kontakt:
Petr Mitošinka
tel: 602 290 949
fax: 233 379 805
email: svitilny@ariga.cz
web: www.svitilny-fenix.cz
twitter: www.twitter.com/kronium
facebook: www.facebook.com/svitilny.fenix

Buy KicksCONVERSE Plataforma Blancas , Comprar Converse CTAS LUGGED HI 565902C Blancas , Online