Sociální sítě se velmi využívají i na iPhonu a iPadu
Školíme a konzultujeme

Poskytujeme poradenské a školící služby v oblasti publikace obsahu na internetu či v mobilních sítích, věnujeme se i marketingovému využití sociálních síti. Disponujeme konzultanty se zaměřením na optimalizaci firemních procesů a řízení podniku. V čem vám tedy můžeme pomoci, co vás můžeme proškolit, jaké oblasti vám můžeme konzultovat?

 

Internet Advertising Conference 2011Internetový obsah - máme dlouhodobou zkušenost (od roku 1996) s tvorbou internetového obsahu ve všech jeho podobách (text, foto, video) a provedeních (komunitní, firemní, profesionální obsahové weby). Můžeme vám pomoci s vaším projektem na všech úrovních, od konzultace či oponentury vašeho záměru, až po realizaci jeho částí nebo celku. Podíleli jsme se na tvorbě největších českých obsahových webů ( iDNES, Stream.cz) i těch velmi malých, zaměřených na velmi specifickou komunitu uživatelů, takže jsme schopni vám poradit na všech úrovních. Máme přehled o trhu, o vašich konkurentech, zjistíme vaše silné a slabé stránky a doporučíme, co s nimi, navrhneme řešení. Zkuste nás kontaktovat.

 

Video Internet Forum 2011Sociální sítě - moderní buzzword, na které byste ve firmě měli mít důstojnou odpověď dříve, než se management, akcionáři či nadřízení přeptají. Se sociálními sítěmi pracujeme od té doby, co vznikly a pomůžeme vám najít dobrou odpověď na otázku, jak je zapojit do vaší firmy. Zda jako nový formát propagace vašich produktů a jak dalekosáhle, zda je jen akceptovat nebo obsáhle využívat či po špičkách obejít. Měli jsme na starost velké kampaně zahraničních společností, drobných živnostníků i vládních institucí. Děláme školení pro firmy a skupiny týkající se sociálních sítí a jejich marketingového využití. Facebook, Twitter, LinkedIn, Google Plus, nic z toho vám nezůstane tajemstvím.

 

Mobile IQternet Forum 2010Mobilní obsah - potřebujete dostat svůj obsah na mobilní telefony? Ať již formou SMS, MMS, videa, upravených web stránek nebo jako samostatnou mobilní aplikaci? Opět máme zkušenosti s realizací velkých, malých i velmi zamotaných zakázek, jsme schopni vám vyhledat patřičné technologické i obsahové partnery, zajistit, či dozorovat realizaci tak, aby byly splněny cenové, termínové i kvalitativní parametry (a víte, že to není lehké). Příklady referencí - mobilní obsah iDNES, mobilní on-line přenosy pro Vodafone Czech Republic, video obsah pro mobily U-Turn, ringtones a další obsah pro mobilní telefony - GOOGGI, mobilní platby Pipeline/Pipay, iPhone aplikace a další.

 

Management podniku - kvalitní systém řízení s maximální efektivitou a minimálními náklady na jeho provoz patří k cílům každé firmy. Stále větší důraz je kladen na zvyšování efektivnosti firmy, zlepšování procesů a kvality služeb a zkrácení doby reakce na požadavky zákazníků. Výše uvedené parametry jsou zásadní i z hlediska zákazníka. Specialisté působící ve společnosti ARIGA v oblasti podnikového poradenství se problematice systému řízení s důrazem na měření a zlepšování procesů ve firmách věnují dlouhá léta. V rámci projektů se primárně nezaměřují na snižování nákladů, které je zpravidla jednorázové a velmi často dočasné opatření, ale prostřednictvím osvědčených metod hledají potenciál pro zlepšení pomocí odstraňování činností nepřidávajících hodnotu, nastavením týmové práce a implementací motivačního systému. Nabízíme poradenské služby mimo jine v následujících oblastech - řízení workshopů tvorby firemní strategie, zvyšování efektivnosti firem, definování ukazatelů výkonnosti procesů a příprava změn v IS, koncepce a zavedení týmové práce, příprava na certifikaci dle norem ISO, tréninky technik zlepšování procesů.