Nabíjecí svítilna Fenix E35 V3.0
Fenix E35 V3.0 je nezdolná svítilna do nepohody s extrémním výkonem

Špičková technologie

Fenix E35 V3.0 je vybavena špičkovou moderní LED SST-70 od amerického výrobce Luminus. Tato LED je osazena v ultra tenkém kolimátoru inspirovaném technologií z automobilového průmyslu. Použitím této technologie získala svítilna kompaktní rozměry a současně také plynule nasvícené zorné pole, což je ideální pro pohyb v terénu. Fenix E35 V3.0 se napájí pomocí přibaleného li-ion akumulátoru 21700 s kapacitou 5 000 mAh a se zabudovaným USB-C konektorem pro pohodlné nabíjení například z auta či powerbanky. V plně nabitém stavu dodá světlo na více než dva dny.

Jednoduché ovládání a pestrá nabídka režimů

Uživatel si může vybírat z nabídky šesti světelných režimů včetně speciálního stroboskopu pro krizové situace. Ovládání je velice jednoduché, intuitivní. Zapnutí, stejně jako přepínání mezi jednotlivými stupni výkonu, se provádí pomocí tlačítka umístěném na boční straně svítilny. Tlačítko zároveň funguje jako indikátor stavu baterie, který je zobrazen barevným podsvícením. Praktická je také inteligentní funkce ochrany proti přehřátí. Jakmile svítilna dosáhne provozní teploty vyšší než 60 °C, začne postupně snižovat výkon, dokud se teplota neustálí, a pak se výkon opět automaticky zvýší.

Nezdolná svítilna

Tělo svítilny je už tradičně vyrobeno z tvrzeného leteckého hliníku, díky čemuž snese i velmi hrubé zacházení, tvrdé pády i nečekaný déšť při návratu z túry. Její odolnost vůči nárazům, prachotěsnost a vodotěsnost 2 metry pod hladinou deklaruje norma IP68. Další předností nové Fenix E35 V3.0 jsou její kompaktní rozměry. Svítilna měří necelých dvanáct centimetrů a váží méně než 140 gramů. V kapse nezabere víc místa než mobilní telefon a ani při vícedenní túře se nepronese. Svítilnu je navíc možné připnout pomocí kovové spony například za opasek nebo kapsu a zabránit tak její ztrátě.

Jasná volba pro náročné turisty i profesionály

Pro své kompaktní rozměry, nízkou hmotnost a vyvážený poměr cena/výkon bude nová E35 V3.0 vyhledávanou svítilnou mezi vášnivými cestovateli, kteří počítají každý gram zátěže navíc. Vysoký výkon a výborná odolnost z ní dělají ideální svítilnu pro policisty, záchranáře či hasiče, ale skvělé parametry nové Fenix E35 V3.0 ocení i rybáři, myslivci a vůbec všichni, kdo při vykonávání své práce nebo koníčku potřebují spolehlivé světlo, které mohou mít stále při sobě, ať jsou doma, venku, ve městě či v přírodě.

Všechny klíčové parametry svítilny (světelný tok, doba provozu na baterie, vodotěsnost, dosvit a nárazuvzdornost) jsou změřeny v souladu s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.

Nabíjecí svítilna Fenix E35 V3.0 je dostupná v internetovém obchodě www.kronium.cz i u dalších prodejců značky Fenix. Na stránkách e-shopu naleznete i podrobnější návod na ovládání. Doporučená maloobchodní cena je 2 099 Kč.

Informace pro redakce

O společnosti ARIGA s.r.o.
Společnost ARIGA s.r.o. (www.ariga.cz) je výhradním distributorem značky Fenix pro český a slovenský trh. Poskytuje poradenství, prodej i servis pro všechny typy zájemců o vysoce výkonné svítilny a čelovky od běžných „hobby“ či „outdoor“ uživatelů, přes cestovatele, myslivce, lovce až po profesionální složky jako policii, záchranáře, hasiče, armádu, vězeňskou službu a bezpečnostní agentury. Aneb do každé ruky, za každý opasek patří ta správná svítilna. Společnost působí
v oboru LED osvětlení více než 10 let. On-line prodej je k dispozici na www.kronium.cz.

O značce Fenix

LED svítilny značky Fenix si za necelé dvě dekády působení na světovém trhu vybudovaly obrovský respekt. Základním zaměřením značky Fenix je produkce vysoce kvalitních LED svítilen a čelovek pro profesionální použití například v armádě nebo u policie, pro outdoorové sporty, cyklistiku a jiné volnočasové aktivity.

Výrobky se vyznačují velmi pokročilým designem, kvalitním provedením a rozumnou cenovou politikou. Srdce každé svítilny tvoří spojení vysoce efektivní digitální elektroniky a špičkové LED od výrobců jako jsou Cree, Luminus či Osram, které mají vysokou účinnost a životnost až 50 000 hodin svícení. Zásluhou pečlivě navrženého optického systému, včetně čočky opatřené antireflexní úpravou, svítilny Fenix oplývají vynikajícím světelným výkonem. Napájecí elektronika s mimořádně vysokou účinností poskytuje efektivní využití energie baterií a i déle než měsíc nepřetržitého svitu. Řízení mikroprocesorem navíc umožňuje uživateli zvolit intenzitu jasu v širokém rozsahu.

Díky pestré nabídce modelů jsou svítilny Fenix oblíbené mezi příznivci sportovních a outdoorových aktivit, jako jsou běh, cyklistika, turistika, kempování, jachting, vodáctví, potápění, ale i expedice v extrémních podmínkách, nebo speleologie. Uplatňují se v ozbrojených a záchranných složkách, vysoké renomé si vybudovaly i coby svítilny pro myslivce a rybáře. Svítilny Fenix jsou také neocenitelnou součástí výbavy mnohých profesionálů nebo i domácích kutilů.

Podrobnosti naleznete na našich webových stránkách: www.svitilny-fenix.cz/

Kontakt:
Petr Mitošinka
tel: 734 793 440
fax: 233 379 805
email: svitilnyariga.cz
web: www.svitilny-fenix.cz/
youtube: www.youtube.com/user/Kroniumcz
facebook: www.facebook.com/kroniumcz/
instagram: www.instagram.com/kronium.cz/
twitter: www.twitter.com/kronium