Vyhledávací svítilna Fenix TK65R
Svítilna Fenix TK65R je spolehlivý světelný dozorce pro všechny profesionály

Praha, 21 září 2017 – Především na opasky policistů, záchranářů, bezpečnostních služeb a ostrah objektů míří nová nabíjecí svítilna Fenix TK65R s extrémním výkonem 3200 lumenů a dosvitem 375 metrů.

Vysoce výkonná svítilna Fenix TK65R s micro-USB nabíjením je projektována především pro ostrahu velkých areálů, služební použití či průzkumné a záchranné operace a pro pohyb v těžkém a nepřehledném terénu. Za svůj výkon vděčí extrémně výkonné LED Cree XHP70, kterou napájí na míru vyrobený interní Li-ion akumulátor s kapacitou 5 000 mAh. Ten lze dobíjet přímo ve svítilně skrze vestavěný micro-USB konektor. Kromě standardního nabíjení ze sítě ji můžete při použití příslušného USB adaptéru nabíjet i během výjezdu v autě. Koncovka svítilny je vybavena čtyřmi diodami, které indikují aktuální stav nabití akumulátoru.

Svítilna nabízí celkem sedm konstantně regulovaných úrovní výkonu včetně dvou  zábleskových režimů: stroboskop a SOS využijete pro signalizaci, nouzové situace a coby výstražné světlo. Pět standardních režimů svícení překvapí svými technickými parametry: maximálním výkonem 3200 lumenů je svítilna schopna spolehlivě a nepřetržitě sloužit hodinu a tři čtvrtě, ekonomický režim o 30 lumenech vás provede tmou dokonce po dobu 113 hodin. Pro pohodlné ovládání je svítilna vybavena dvěma tlačítky na boku. Spodním tlačítkem se ovládají režimy stálého svícení a druhým tlačítkem se ovládají zábleskové režimy. Svítilna je navíc vybavena rychloodepínacím závěsem na opasek, které rozšiřuje možnosti profesionálního užití a značně usnadňuje její nošení. Při zmiňovaném vysokém výkonu příjemně překvapí váha svítilny, která včetně akumulátoru činí 645 gramů. Vyrobena je přitom z leteckého tvrzeného hliníku, díky kterému svítilna odolá pádům, hlava svítilny je navíc doplněna o úderný ráfek z nerezové oceli, který můžou záchranáři efektivně použít při zásahu například pro rozbití okna a vniknutí do domu či auta. Svítilna Fenix TK65R je dle standartu IP68 plně vodotěsná do hloubky 2 metrů a prachotěsná. Ergonomie svítilny umožňuje postavit ji na ploché místo a použít coby extrémně výkonnou LED svíčku pro osvětlení místností.

Nová vyhledávací svítilna TK65R od Fenixu je profesionálně všestranně využitelná. Kromě již zmíněného použití mezi policisty, záchranáři a bezpečnostními službami ji ocení například také porybní při obhlídce revíru, nebo hajní při kontrolních cestách po honitbě.

Všechny parametry svítilny (světelný tok, doba provozu na baterie, vodotěsnost, dosvit a nárazuvzdornost) jsou změřeny v souladu s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.

Svítilna Fenix TK65R je dostupná v internetovém obchodě www.kronium.cz i u dalších prodejců značky Fenix. Doporučená maloobchodní cena je 6 099 Kč.

Informace pro redakce

O společnosti ARIGA s.r.o.
Společnost ARIGA s.r.o. (www.ariga.cz) je výhradním distributorem značky Fenix pro český a slovenský trh. Poskytuje poradenství, prodej i servis pro všechny typy zájemců o vysoce výkonné svítilny a čelovky od běžných „hobby“ či „outdoor“ uživatelů, přes cestovatele, myslivce, lovce, až po profesionální složky jako bezpečnostní agentury, záchranáře, policii, hasiče a armádu. Aneb do každé ruky, za každý opasek, patří ta správná svítilna. Společnost působí v oboru LED osvětlení deset let. On-line prodej je k dispozici na www.kronium.cz.

O značce Fenix
LED svítilny značky Fenix si za své desetileté působení na světovém trhu vybudovaly obrovský respekt. Základním zaměřením značky Fenix je produkce vysoce kvalitních LED svítilen a čelovek pro domácí, venkovní a profesionální použití.

Výrobky se vyznačují velmi pokročilým designem, kvalitním provedením a rozumnou cenovou politikou. Srdce každé svítilny tvoří spojení vysoce efektivní digitální elektroniky a špičkové výkonné LED od americké společnosti Cree. Díky pečlivě navrženému optickému systému, včetně čočky opatřené antireflexní úpravou, svítilny Fenix oplývají vynikajícím světelným výkonem. Regulátor konstantního proudu zaručuje stabilní jas svítilny, a tudíž na rozdíl od klasických žárovkových svítilen výstupní světelný výkon neklesá a baterky Fenix se nestmívají v čase. Řízení mikroprocesorem navíc umožňuje uživateli zvolit intenzitu jasu v širokém rozsahu.

Díky široké nabídce modelů se svítilny Fenix uplatňují v profesionální sféře v armádě, policii, vězeňské službě, jako lovecké svítilny, pro sportovce (světla na kolo), turisty a i pro běžné domácí použití.
Podrobnosti na www.svitilny-fenix.cz.

Kontakt:
Petr Mitošinka
tel: 734 793 440
fax: 233 379 805
email: svitilny@ariga.cz
web: www.svitilny-fenix.cz
twitter: www.twitter.com/kronium
facebook: www.facebook.com/svitilny.fenix

Best SneakersAir Max