Setkání příznivců astronomie
ARIGA podporuje Den s Astropisem

Praha, 26. 11. 2011 - Světlo do tmy přináší společnost ARIGA nejenom ucelenou nabídkou svítilen Fenix, ale také podporou setkání příznivců astronomie. ARIGA dlouhodobě spolupracující se společností Astropis se nově stala také partnerem akce Den s Astropisem.


Setkání příznivců astronomieAstropis je vydavatelem stejnojmenného časopisu určeného příznivcům astronomie a Dny s Astropisem jsou setkáním fanoušků a příznivců astronomie s předními českými odborníky. Letos se mimo jiné účastnily takové kapacity, jako je RNDr. Jiří Grygar, CSc. se svou přednáškou věnovanou Nobelovým cenám či RNDr. Pavel Spurný, CSc. s povídáním o unikátním českém projektu pozorování a sledování dopadů meteoritů.

Setkání příznivců astronomie„Pro nás je podpora Dne s Astropisem čisté fandovství, vyjádření sympatií, obdivu k lidem, kteří se vesmírem zabývají, “ říká ředitel společnosti ARIGA Petr Mitošinka.

 

 

Informace pro redakce

O společnosti ARIGA s.r.o.

Společnost ARIGA je předním dodavatelem širokého spektra LED svítilen určených pro náročné použití. Vysoce výkonné svítilny Fenix v poslední době doplnily také svítilny Parat určené pro profesionální nasazení ve výbušném prostředí. Ke svítilnám zajišťuje kompletní poradenství a také škálu příslušenství tak, aby bylo možné obsloužit jakoukoliv potřebu mobilního světelného výkonu. Mezi zákazníky patří bezpečnostní a záchranné složky, ale také fanoušci outdoorových výprav, jeskyňáři, myslivci, cyklisté, ale i amatérští astronomové. Zkrátka všichni ti, kdo potřebují během svých nočních aktivit buď velmi výkonné světlo anebo naopak nižší osvětlení s velmi dlouhou výdrží a to vše za příznivou cenu.

O značce Fenix

LED svítilny značky Fenix si za své několikaleté působení na světovém trhu vybudovaly obrovský respekt. Základním zaměřením značky Fenix je produkce vysoce kvalitních LED svítilen a čelovek pro domácí, venkovní a profesionální použití. Výrobky se vyznačují velmi pokročilým designem, kvalitním provedením a rozumnou cenovou politikou. Srdce každé svítilny tvoří spojení vysoce efektivní digitální elektroniky a špičkové výkonné LED od americké společnosti Cree. Díky pečlivě navrženému optickému systému, včetně čočky opatřené antireflexní úpravou, svítilny Fenix oplývají vynikajícím světelným výkonem. Regulátor konstantního proudu zaručuje stabilní jas svítilny a tudíž narozdíl od klasických žárovkových svítilen výstupní světelný výkon neklesá a baterky Fenix se nestmívají v čase. Řízení mikroprocesorem navíc umožňuje uživateli zvolit intenzitu jasu v širokém rozsahu.

Podrobnosti na www.svitilny-fenix.cz

Kontakt:
Petr Mitošinka
tel: 602 290 949
fax: 233 379 805
email:svitilnyariga.cz
web: http://www.svitilny-fenix.cz
twitter: http://www.twitter.com/kronium
facebook: http://www.facebook.com/svitilny.fenix