Tiskové zprávy

Nabíjecí čelovka Fenix HM65R-T V2.0

Nabíjecí čelovka Fenix HM65R-T V2.0 je vítaným darem pro trailové běžce i všestranným univerzálem

Praha, 27. 6. 2024 - Dvoureflektorová čelovka Fenix HM65R-T V2.0 tentokrát nabízí volbu mezi studeným a teplým světlem. Může dosáhnout světelného výkonu až 1600 lumenů a dosvitu 170 metrů. Je konstruována z lehké a zároveň vysoce odolné magnéziové slitiny. Popruh disponuje Sport Fit systémem, který umožňuje rychlé a snadné upínání. Na scénu tak přichází speciální běžecká svítilna dobře přizpůsobená náročnému pohybu v terénu, která však najde uplatnění i v dalších sportech a při pobytu v přírodě.

Nabíjecí cyklistická svítilna Fenix BC15R

Praktická a cenově dostupná cyklosvítilna Fenix BC15R je užitečným průvodcem na stezkách i na asfaltu

Praha, 20. 5. 2024 - Cyklistická svítilna Fenix BC15R dosahuje výkonu 400 lumenů a dosvitu 78 metrů. Dá se dobíjet přes moderní konektor USB-C. Je spolehlivým a odolným parťákem na cesty, kterému neuškodí ani prudký déšť nebo pád kola. Kužel světla má tvarován tak, že efektivně posvítí jezdci a zároveň neoslní protijedoucího. Je jako doma na řídítkách všech velikostí. Může se proměnit i ve velmi lehkou ruční svítilnu, eventuálně se dá připevnit na cyklistickou přilbu.

Nabíjecí čelovka Fenix HM75R

Nová čelovka Fenix HM75R ohromí rekordním červeným světlem i dvojitým napájením

Praha, 26. 4. 2024 - Novinka Fenix HM75R předčí dosavadní modely po více stránkách, přichází totiž jako všestranná čelovka s dvojitým napájecím zdrojem. Ve spojení s přídavnou baterií v powerbance na zátylku jde o čelovou svítilnu s pozoruhodnou výdrží až 234 hodin, zato bez přídavného zdroje získáme čelovku lehčí, nicméně stále skvěle vybavenou. Disponuje osvědčeným tandemem dálkového a širokého reflektoru s maximálním výkonem 1600 lumenů, avšak bezpochyby nejlákavější vlastností čelovky Fenix HM75R je enormní výkon v červeném světle až 120 lumenů. Model HM75R najde uplatnění nejen jako svítilna sportovní, turistická a pracovní. Obohatí výzbroj strážných, záchranářů i policistů, ale díky silnému červenému světlu uspokojí i ty nejnáročnější lovce a rybáře.

Nabíjecí čelovka Fenix HM51R Ruby V2.0

Čelová svítilna Fenix HM51R Ruby V2.0 získala ocenění Produkt roku 2023

Praha, 26. 2. 2024 - Nákupní rádce Heureka.cz v únoru 2024 vyhodnotil tuto svítilnu jako nejpopulárnější čelovku na trhu a udělil jí prestižní cenu Produkt roku. Již tři roky slaví tento model úspěchy mezi outdoorovými uživateli všeho druhu. Byl vyroben speciálně pro český a slovenský trh a opravdu se vyplatilo, že se při vývoji zohlednily připomínky a požadavky těch, kteří svítilny a zvláště čelovky často používají, leckdy v náročnějších terénních podmínkách. Podívejme se, jaké pozitivní zkušenosti s touto čelovkou milovníci sportu a přírody nasbírali a co všechno jí mohou připsat k dobru.

Taktická svítilna Fenix TK11R

Zdokonalená taktická svítilna Fenix TK11R si i s plnou výbavou zachovává cenovou dostupnost

Praha, 31. 1. 2014 - Taktická novinka Fenix TK11R vznikla kombinací oblíbeného duálního spínače, akumulátoru 18650 a moderního USB-C nabíjení. Poskytne silné světlo až 1600 lumenů, v nízkém režimu vydrží nepřetržitě fungovat déle než celý den a nechybí mu ani pro Fenix příznačná odolnost. Koncový duální spínač zaručuje rychlé a spolehlivé ovládání v náročných situacích v terénu, což ocení zvláště policisté, vojáci i záchranáři. V krizových momentech má velký význam i přímo aktivovatelný stroboskop a úderný ráfek. Lovci zase uvítají možnost upevnění na dlouhé zbrani.

Zbraňová svítilna Fenix GL06

Velmi lehká zbraňová svítilna Fenix GL06 dokonale splyne s pistolí

Praha, 10. 1. 2024 - Fenix před koncem roku doplnil řadu pistolových svítilen modelem, který nabízí opravdu jen to nejnutnější v nejkompaktnějším provedení. Svítilna na krátkou zbraň Fenix GL06 vyvine světlo o síle 600 lumenů, dosvítí na 140 metrů a disponuje i stroboskopem. Je napájena dobíjecím Li-ion akumulátorem s micro-USB konektorem. Díky svému tvaru a rozměrům se může stát součástí všech pistolí, které jsou vybavené lištou standardu Picantinny MIL-STD-1913, nebo pistolí Glock. Má jednoduché oboustranné ovládání, které pamatuje na praváky i leváky. Dá se použít pro profesionální i sportovní střelbu a airsoft.

Lovecká nabíjecí svítilna Fenix HT18R

Se zaostřeným kuželem lovecké svítilny Fenix HT18R se trefíte snáz

Praha, 12.12. 2023 - Dobíjecí svítilna Fenix HT18R se světelným tokem 2800 lumenů a mimořádným dosvitem 1100 metrů představuje znamenitou výzbroj jak pro lovce, tak i pro policisty a další profesionály. Při lovu má velký význam možnost upevnění na dlouhou zbraň a také vybavení červeným a zeleným filtrem. Pro taktické použití je důležitý duální koncový spínač, přímo aktivovatelný stroboskop, signalizace SOS a třeba i úderný ráfek.

Nabíjecí lucerna Fenix CL26R PRO

Multifunkční přenosná lucerna Fenix CL26R PRO je praktickou výbavou do stanu i na pracoviště

Praha, 1. 12. 2023 - Novinka Fenixu, lucerna CL26R PRO, zdokonaluje svoji předchůdkyni hlavně funkcí powerbanky. Dosahuje také lepšího světelného výkonu a výdrže. Může svítit i červeným světlem. Je vybavena vysokokapacitním akumulátorem, který lze dobíjet přes konektor USB-C. Nabízí tři různé směry svícení. Dá se kdekoli postavit, zavěsit či připevnit magnetem. Snese i déšť a běžné pády. Je to malý zázrak pro turisty, když nocují ve stanu či přístřešku daleko od elektrické sítě. Právě tak osvědčí své kvality na pracovním stole, v dílnách a různých provozech.

Nabíjecí vyhledávací svítilna Fenix LR60R

Královna vyhledávacích svítilen Fenix LR60R překlene světlem kilometrovou vzdálenost

Praha, 22. 11 2023 - Výkonnostní jednička Fenixu LR60R poskytuje neuvěřitelně silný světlený tok 21 000 lumenů a její dosvit dosahuje 1085 metrů. Dá se nabíjet a zároveň funguje jako powerbanka pro jiná elektronická zařízení. Její specialitou je stavový OLED displej a také senzor přiblížení, který předchází nežádoucím účinkům silného světla. Záchranáři, strážní i další profesionálové v ní získávají extrémně výkonnou svítilnu usnadňující pátrací akce či ostrahu rozsáhlých areálů.

Čelovka Fenix HL16

Lehká čelovka Fenix HL16 exceluje v barevné i nenápadné podobě

Praha, 6. 11. 2023 - Tato čelová svítilna kombinuje cenné parametry s dobrou cenovou dostupností. Na jedné straně je vybavena jak bílým, tak červeným světlem, signální funkcí SOS a zdokonaleným popruhem, na druhé straně funguje na běžně užívané mikrotužkové baterie a je k dostání za velmi příznivou cenu. Dá se použít při nočním běhu, táboření a dalších outdoorových aktivitách. Pro náš trh byla vyrobena i ve variantě s popruhem bez reflexních prvků, kterou mohou využít ozbrojené složky.

Stránky